پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
ارسال رایگان
مقالات
چطور رمز قفل چمدان دلسی را عوض کنم؟
چطور رمز قفل چمدان دلسی را عوض کنم؟
چطور چمدان دلسی خود را باز کنم؟
چطور چمدان دلسی خود را باز کنم؟
روش هایی برای بستن چمدان
روش هایی برای بستن چمدان
تمامی موضوعات | تمامی مقالات
آخرین ویدیوها

روش هایی برای بستن چمدان

1- در ابتدا بایستی بدانید که سفر شما به کجا و چند روزه خواهد بود.علاوه بر این بایستی بدانید که آیا در این سفر هوای مقصد چطور خواهد بود و آیا به مهمانی رسمی خواهید رفت و یا هدف از سفرتان فقط تفریح و طبیعت گردی خواهد بود. دانستن این موارد تاثیر زیادی بر نوع و حجم لباس هایی که جمع آوری می کنید دارد.2- زمانی که فضای چمدان ها محدود است، می توانید جوراب ها و لباس زیر و یا هر وسیله ی دیگر را در یک کیسه ی تمیز قرار دهید و داخل کفش قرار دهید.3- اگر سفر یک روزه در پیش دارید، به جای برداشتن کل قوطی کرم و لوسیون، می توانید مقداری از آن را در محفظه های مخصوص نگهداری لنزهای چشمی بریزید، همان مقداری که برای مصرف یک روز لازم دارید. اگر مجبور شدید شامپو و لوسیون خودتان را همراه ببرید، می توانید قبل از بستن درب آن ها،‌ یک تکه نایلون روی لوله ی خروجی قرار داده و درب را محکم پیچیده و ببندید تا از ریخته شدن آن در چمدان جلوگیری نمایید.

4- در صورتی که تمایل دارید عطر و یا ادکلن خود را به همراه داشته باشید در صورتیکه قوطی آن را هم بیرون انداخته اید می توانید در داخل یک جوراب ضخیم قرار دهید تا از شکستن آن جلوگیری کنید و یا اگر هم عطر بریزد، حداقل چمدانتان بوی تندی نمی گیرد.5- جهت جلوگیری از خورد و پودر شدن رژگونه و یا پنکیک می توانید یک تکه پنبه را گلوله کرده و داخل محفظه ی آن بگذارید و درش را ببندید.6- برای اینکه لباسها فضای کمتری را اشغال کنند می توانید به جای تا کردن, آنها را مرتب لوله کنید. در این صورت لباسهایتان چروک نخواهد شد.7- اشیای شکستنی مانند تبلت، قاب عکس و ... را در وسط چمدان و مابین لباس ها قرار دهید. 
 
8- روشی برای تا کردن کت وجود دارد که خط اتوی آن از بین نرود و در طول سفر چروک نشود.در ادامه تصاویری از نحوه ی تا کردن کت را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

این مقاله در تاریخ پنجشنبه، 28 دی، 1396 منتشر شده است.
     
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر
     
کپی‌رایت © 2019 فروشگاه مینی استار
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو