پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
ارسال رایگان
مقالات
چطور رمز قفل چمدان دلسی را عوض کنم؟
چطور رمز قفل چمدان دلسی را عوض کنم؟
چطور چمدان دلسی خود را باز کنم؟
چطور چمدان دلسی خود را باز کنم؟
روش هایی برای بستن چمدان
روش هایی برای بستن چمدان
تمامی موضوعات | تمامی مقالات
آخرین ویدیوها

قوانین و مقررات

     

قوانین فروشگاه مینی استار به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد

به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت مینی استار معمولا بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و یا سفارش خود را در بخش ثبت سفارشات ثبت نمائید. کارشناسان فروش در اولین فرصت اداری با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم را بعمل میاورند.

با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا وظیفه خود می­دانیم که در حفظ و نگهداری اطلاعات شما کوشا بوده و اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.

پس ازسفارش شما از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد.

جهت رفاه حال خریداران درگاه پرداخت الکترونیکی در وب سایت ایجاد گردیده و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک) معذوریم .

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره که در بخش توضیحات محصول ارائه گردیده به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش، موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید.همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن پشتیبانی 09027135471 تماس حاصل فرمائید.این قوانین جهت شفاف بودن معامله بین طرفین وضع گردیده و امیدواریم بتوانیم با یاری خداوند، اطمینان و آسودگی شما را فراهم نمائیم.

مدیریت فروشگاه مینی استار

     
ادامه
کپی‌رایت © 2019 فروشگاه مینی استار
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو